Ik wou vanavond eigenlijk even wakeboarden in ons mooie Burnside Cablepark maar ja, we leven wel in holland hè..

Ik wou vanavond eigenlijk even wakeboarden in ons mooie Burnside Cablepark maar ja, we leven wel in holland hè..

Hier draait het toch allemaal om? Echte vriendschap voor het leven en eeuwige roem! ..en de cash money is dan een lekkere bijkomstigheid. Nr. drie John Koetzier kan z’n meisje mee uit eten nemen, runner up Robin Oost kan zijn ziektekosten betalen en Stefan Elfferich.. ach Stefan kan op vakantie, of een auto kopen, of een huis misschien? The winner takes it all.. Thanx guys, for making it happen!

Gelukkig waren er ook mensen die wel een foto kunnen nemen, aangezien ik alleen maar k** foto’s schiet. Bedankt mannen!!

Johnny 13 komt (zoals altijd) ook nog met een harde edit van vandaag. Johnny, alvast bedankt!!

Mitch draaide weer hele fijne deuntjes tussen het skaten en de biertjes door. Mitch, super bedankt weer boi!

Rik van Dijk was er om de punten te verdelen. Rik, wij ook van jou!

Zonder Bo en Mika was het allemaal niet mogelijk geweest. Zij zijn doorgaans met hun meesterlijke tekeningen de grootste inspiratiebron  voor onze meester-bouwer Niels. Bo, Mika en Niels natuurlijk, bedankt!

Robbin Oost, bedankt dat je jezelf was. Vergeet niet naar de dokter te gaan deze week!

Skull Candy bedankt voor het in toom houden van alle kids deze middag..

En natuurlijk alle rijders en toeschouwers BEDANKT! Applaus voor jezelf en tot de volgende Skull Candy Rail Battle..

Menig mens’ Â geduld werd de laatste maanden zwaar op de proef gesteld, maar eindelijk kan ik jullie het goede nieuws bloggen: De aller, aller, allernieuwste LIQUID FORCE PS-3 Grind Series zijn er!!

..nog eentje dan, omdat we er zo lang op hebben moeten wachten.

Kai Niemeijer bracht ons de nieuwe Thrasher magazine. Kon die gelijk even skaten, en pappa Aldo mocht ook mee..

..het blijft een handelaar die Aldo, maar met zulke mooie handel hebben wij daar geen erg in. Naast 10.000 nieuwe complete skateboards van Toy Machine en Foundation dropte hij deze serie shirts van Pro- skateboarder Ed Templeton’s hand..

Vet zijn deze artiesten serie shirts van VOLCOM. Er zijn er wereldwijd niet veel van EN je krijgt ze in een mooi plat doosje! Wat wil je nog meer? Get yours..

Als WAN het kan, kan jij het ook vent. Tenzij je broke bent of je vriendin je pincode ook kent..

..K1 houdt het simpel, geen moeilijke codes voor die boi. Gewoon ouderwets cash uit de spaarpot.

Niels heeft in het een record tijd de verbouwing achter de rug. Het gereedschap is opgeruimd en het nieuwe deel kan (keihard) geskate worden!

Niemand minder dan Douwe Macare kwam de boel inspecteren. Als zeer gedreven en altijd serieuze PRO- Skateboarder weet hij dat het winnen van wedstrijden begint bij een goede voorbereiding. Zo neemt hij altijd een paar dagen van te voren foto’s van de obstakels en die hangt hij dan boven zijn bed om te bestuderen. Jammer Douwe, ik zit niet in de jury! Zaterdag de Skull Candy Rail Battle…

..deze is voor zaterdag..

Kabouter Wesley!? Ere wie ere toekomt, na het debakel van vorige week moest hij alle zeilen bijzetten om zijn laatste film op ons fameuze blog te krijgen. Kabouter Wesley, boks voor jou ouwe!
Herm en zijn nieuwe motor halen niet half de shine die Wesley levert. Misschien als die er een paar salto’s mee maakt? Eerst maar eens concentreren op het starten..
TADDDAAAA! Eindelijk zijn ze er weer, nieuwe Burnside decks. Timo heeft de eerste al te pakken..

Alle maten zijn aanwezig: 7.75 inch..

..8.0 inch..

..8.25 inch…

..en zelfs 8.5 inch voor de echte liefhebbers!

En dat alles in vijf verschillende kleuren!

..en voorlopig hebben wij er genoeg. Maar zoals een wijs man ooit zei: op=op!

Vrijdag stonden er twee dikke dozen op de stoep vol met mooie kleertjes van PRIVATE. IJverig als wij zijn hebben we ze natuurlijk gelijk uitgepakt..

..hoe vet kan een short zijn?

Twee spijkerbloesjes, een cardigan en een gele trui..

Oei oei oei die gele trui!!

Dit is geen groene garnaal maar Lennard in een groene sweater van PRIVATE met bijpassende.. uuh.. ding voor aan je sweater! lekker warm voor aan het strand, op de camping, op de bank of gewoon als je altijd al een groene garnaal hebt willen  zijn..

..poncho’s in verschillende kleuren. Een rode en een zwarte, maar dat zag je al.

En wat de jongens en meisjes van PRIVATE heel goed doen. VODKA! En verdomd lekkere ook..

Vrijdag was er geen valse start, valse start zou je zeggen. Desalniettemien slaagde een groepje zichtbaar aangeslagenen (is dat een woord?) zich er in om er toch nog een geslaagde avond van te maken.. Op straat welteverstaan..

..even later stond ik met Mano (directeur van het burgerweeshuis) in de Joffer te genieten van een grootschalige vecht partij. Ach ja, ’tis altijd toffer in de joffer?!

..alsnog een geslaagd einde. KIP VAN HET BRINKJE! Die boys daar zijn master! Dikke props..

..en ja, de fles is leeg..

..talking about PRIVATE PARTS. TIGNES 2009!!

Speciaal voor iedereen die bang in het donker is. De USD EVO 10 glow in the dark!

..en als je je skates steeds vaker buiten moet laten staan van moeke is dit misschien wat voor je? High tech JUG liners.

Geen haat, voor de skaters hebben we nieuwe trucks van Thunder..

..Independent..

..en een fijne selectie van Venture.

..en uiteraard kan je met je pinpas betalen, dat doet Rachid ook altijd.

Niels blijft maar knallen met de verbouwing. Hij liep zo voor op schema dat hij de vrijdag fijn thuis met de kids kon doorbrengen

The boi is on fire!!

..uit de oude doos. Omdat kabouter Wesley zo verschrikkelijk tegenviel hebben we “Burn this” maar weer eens uit het stof getrokken. Zo mooi, Corky en Floris  met een afstandsbediening aan het etteren bij de porno kijkende buurman.. CLASSIC!!

Burnside Team rider, super klusser, soweto en vegetarier Frankie Elshof heeft een nieuw filmpje op het WWW. Deze mag ik jullie niet onthouden. Die intro, masterrrr!!!
Het belooft een mooi weekend te worden. De vele zonnestralen dezer dagen deden mij al met weemoed terug denken aan lang, lang geleden. 2010YEAH!!

Boards, boards,boards en nog eens boards. nieuwe Deathwish decks in het rekje!

..en een serie Element! allemaal voor de liefhebbers..

Zie hier youtube-bomber-boi Bas Jansen. Naast keihard skaten is deze jongeman o.a. verantwoordelijk voor Lakai en ongeveer de helft van alle vette skateboard hardware in ons Nederlandje. Soms komt hij langs met nieuwe handel, een andere keer om ons park te skaten in de baas z’n tijd. Maar zo af en toe moet er gewoon een broodje bakpao en een kroketburger in. En met die puppie ogen kan je hem dat natuurlijk niet weigeren buiten de openingstijden van de bar..

..mocht je je afvragen hoe skateboards nou eigenlijk gemaakt worden..
Tadaaa! Er is weer een nieuw merkje op de markt, of i.i.g. bij ons in de winkel. 2 jonge dames uit L.A. en Parijs hebben hun nest in Deventer gebouwd en zie hier de geboorte van het spraakmakende VOLT!! Hoezo spraakmakend? Nou, zeg het maar eens hardop. VOLT!

..en nog eens, VOLT!

Erik is er blij mee.. VOLT!

Wonderboy Sander is er blij mee! En wij zijn blij met Wonderboy Sander! Onze nieuwe www.burnside.nl is BIJNA af!!!!!!!!

Niels blijft op stoom…

..en spijbelen van school heeft zo ook zijn voordelen. Goed bezig Merijn!

dezer dagen zullen er flink wat updates omtrent de grote verbouwing van het skatepark zijn. Gisteren zijn Niels, Erik en local-i’ve-got-nothing-better-to-do-kid Christian begonnen met het zorgvuldig uit elkaar slopen van de grote mini.

..vandaag is Niels reeds begonnen met de bouw van het nieuwe obstakel. Deze wordt inclusief curbs, een dikke rail, bubbelbad en minibar!

..over anderhalve week zullen de laatste restjes zaagsel opgeveegd worden en dan is het weer zover: De tweede Skull Candy Railbattle! Met DUIZEND EURO aan prijzengeld! Alleen dit jaar zal er niet een TE belachelijke dikke rail zijn… maar twee!!

Dus, meld je alvast ziek bij de baas. Zaterdag 29 Mei ben je niet aan het vakken vullen bij jouw plaatselijke super, maar ben je hier met al je vrienden en de Nederlandse top! Joechee!!
En deze man maakt alles mogelijk: Niels, alle honderdachtentachtig cm van hem..

..je zou bijna vergeten dat wij ook nog een winkel zijn met al dat gezaag en geschroef. We hebben een hele stapel nieuwe shirts van LAKAI binnen. Bijna een half dozijn in alle maten..

bij zo’n vers nieuw shirt hoort natuurlijk een complimenterend schoentje. Ik hoorde laatst een zeer deftige dame “sneakers” zeggen, wij zeggen gewoon schoen! Anyway, LAKAI. Voor jullie!

..en ze weten ook wat skaten is, daar bij LAKAI. Fully flared is al een lange tijd op de markt, maar het blijft wel een van de vetste films van de afgelopen jaren. En ja, wij hebben hem nog steeds..
Voor alle liefhebbers sorry, maar vandaag geen Kabouter Wesley. En wel om de dood eenvoudige reden dat ik hem niet leuk vind. Misschien wordt hij later deze week alsnog gepost. Misschien is hij later deze week wel leuk..

Vanaf dinsdag a.s. zal Niels het skatepark in twee weken tijd voor een groot deel verbouwen. Tijdens de sloop- en opbouwwerkzaamheden zullen verschillende delen van het park gewoon toegankelijk zijn voor alle skateboarders, inliners en bmxers.

..als het aan Bo ligt (het 6 jarige dochtertje van Niels) komt het er ongeveer zo uit te zien. En tja, eerlijk is eerlijk. Het lijkt wel verdacht veel op de bouwtekeningen van Niels. To be continued..
