Live muziek in het Havenkwartier in Deventer: Haven Eiland Sessies, oftewel HEIS!
Het tweede seizoen van HEIS is een feit! Stroom, Boulderhal Vrijhaven en Burnside maakten een jaar geleden de belofte om een nieuwe traditie te starten, één die vier keer per jaar het Havenkwartier van Deventer in vuur en vlam zou zetten. Na het succesvolle eerste seizoen keert HEIS terug naar de Sint Olafstraat op het Havenkwartier. Met vier nieuwe edities op de planning kan je als muziekliefhebber volop gratis genieten van drie verschillende live acts op één avond, en dat op de tofste plek van Deventer.
Dit nieuwe seizoen trappen we af op 10 oktober met niemand minder dan Gioray, The Klittens en Supermoon:
Gioray – Stroom – 20:00
De avond gaat van start bij Stroom met Gioray! Gioray creëert hardware gedreven livesets die zich bevinden tussen een droom en een rave. Vanuit een studio in een voormalige Philips-fabriek in Eindhoven vertaalt hij de experimentele onderstroom van de stad naar dubby, hypnotiserende elektronica, waarin ambient-atmosferen, techno en breakbeat samenkomen in een warm, analoog geluid. Zijn debuut-ep ‘Idem’ verscheen op het label Native Swamp en introduceerde een geluid dat zowel geschikt is voor aandachtig luisteren als voor de late uurtjes in de club.
The Klittens – Vrijhaven – 21:00
Vervolgens kan je naar The Klittens bij Boulderhal Vrijhaven. In september bracht de Amsterdamse/Den Haagse vijfkoppige band The Klittens hun langverwachte debuutalbum uit. ‘Have A Heart’ combineert hun liefde voor popmuziek met een duistere gevoeligheid en hun eigen unieke punkethos. Geïnspireerd door artiesten als The Ronettes, MF Doom, Dry Cleaning en Kate Bush, heeft de band met succes een geluid gecreëerd dat echt en eigenzinnig van hen is.
Supermoon – Burnside – 22:00
De avond sluit je af bij Burnside met Supermoon, Supermoon maakt aanstekelijke 70’s funk muziek en haalt invloeden uit bands als ‘Sly And the Family Stone’, Funkadelic, en ‘The Meters’. Het resultaat is een buitenaardse combinatie van dikke groove, ijzersterke harmonieën en een dosis accenten die je in een rap tempo om de oren vliegen.
Sint Olafstraat
Stroom, Burnside en Boulderhal Vrijhaven willen meer leven, muziek en feesten in het Havenkwartier. Alle drie de organisaties bevinden zich aan de Sint Olafstraat in het Havenkwartier en dit bracht ze samen om deze missie waar te brengen. Dus waar wachten we nog op?!
Programma
20:00-20:45 uur Stroom Gioray
21:00-21:45 uur Vrijhaven The Klittens
22:00-22:45 uur Burnside Supermoon
Gratis toegankelijk.

